Redakcja kursu

Tomek – specjalista ds. SEO w dużej agencji marketingowej, która zajmuje się kompleksową obsługą klientów z różnych branż. Specjalizuje się w pracy z dużymi firmami o ogólnopolskim zasięgu. 

Marcin – młodszy specjalista SEO pracujący w dynamicznie rozwijającej się agencji, który specjalizuje się przede wszystkim w pozycjonowaniu lokalnym oraz usługach dla małych i średnich firm. 

Język programowania PHP jest obecny w naszej codziennej pracy. Wykorzystujemy podczas wykonywania naszych zadań dla klientów z różnych branż, którzy chcą w miarę możliwości szybko i skutecznie poprawić swoją pozycję w przeglądarce. Jesteśmy specjalistami SEO, którzy oferują wysokiej jakości pozycjonowanie stron zarówno lokalne, jak i z wykorzystaniem fraz ogólnopolskich. Dla nas PHP to język, który doskonale sprawdza się w wielu różnych sytuacjach. Wiemy, jak go wykorzystywać i jak z nim pracować, aby był jak najbardziej korzystny dla SEO. W swojej pracy bardzo często wykorzystujemy jego potencjał podczas optymalizacji stron i dopasowywania ich do potrzeb zarówno wyszukiwarki, jak i odbiorcy.